طراحی سایت فروشگاهی

با یک فروشگاه اینترنتی کسب و کار خود را گسترش دهید!

با توجه به افزایش مدرنیته و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از رفتارهای مصرف کنندگان تغییر کرده است باعث گسترش تجارت الکترونیک شده است. تجارت الکترونیک روز به روز در نزد مردم محبوب تر از قبل می شود و به صورت یک رفتار عرف و عامیانه در می اید. مردم استفاده از عابر بانک را به پول نقد ترجیح می دهند.

به همین روال خرید از فروشگاه های اینترنتی و پرداخت الکترونیک نیز نزد مردم جا باز کرده به شیوه سنتی ترجیح داده می شود. در هر صورت خواسته یا نا خواسته به دلیل گسترش و مدرن شدن شهرها همه مردم روی به این تجارت خواهند آورد و این اجتناب ناپذیر است.

میزان کاهش هزینه ها در فروشگاه آنلاین


همانطور که میدانید شما برای ایجاد یک فروشگاه واقعی جدید، باید ابتدا یک مکان را اجاره کنید، هزینه اجاره یک فروشگاه واقعی در یک مکان عادی ماهیانه بین ۸ تا ۲۰ میلیون خواهد بود، این جدا از مبلغی است که باید به عنوان بیعانه نزد صاحب مغازه بگذارید، که رقمی بین ۱۰۰ تا ۹۰۰ میلیون تومان است. که بصورت نقد ، چک و یا سفته نزد صاحب مغازه به امانت گذارده میشود.

هزینه بعدی هزینه های جاری خود فروشگاه است : هزینه آب، برق ، گاز، حقوق، مالیات و غیره یک فروشگاه اینترنتی هزینه ، آب ، برق ، گاز را ندارد ، هزینه حقوق را کمی بررسی کنیم:یک کارگر ساده ماهیانه ۲۲۰۰ هزار تومان حقوق دریافت می کند و سالیانه مبلغی سنوات نیز به وی تعلق میگیرید .

این کارگر ماهیانه ۲٫۵ مرخصی دارد که اگر به تعطیلات رسمی کشور اضافه شود، سالیانه نزدیک به ۶۰ روز مرخصی خواهد شد. حالا فرض کنید، این هزینه را بابت تبلیغات یک سایت اینترنتی انجام دهید این هزینه در گوگل ادوردز به معنی این است که سایت شما همواره در رتبه اول گوگل خواهد بود .

از تعطیلات و مرخصی و سنوات هم خبری نیست و رتبه بالای گوگل تنها بعنوان یک کارگر ساده برای شما کار نخواهد کرد. وقتی رتبه یک گوگل باشید، مشتریان زیادی خواهید داشت ، مشتریانی که اگر بخواهید در یک فروشگاه واقعی داشته باشید ناچار به استخدام یک فروشنده ماهر با ماهیانه ۵ میلیون تومان حقوق هستید.

هزینه بعدی مالیات است یک فرشگاه واقعی باید مبالغی را پرداخت کند این مبالغ را بررسی کنیم:

حق ثبت فروشگاه در سازمان صنفی بصورت سالیانه، این مبلغ در فروشگاه اینترنتی وجود ندارد.

حق نصب تابلو : در فروشگاه اینترنتی این هزینه در سرجای خود هست و شما بابت داشتن بنر و تبلیغ باید هزینه های مادی و زمانی انجام دهید.

مالیات بر درآمد: این مالیات نیز سر جای خود باقی است .

کسب و کار ها بسوی اینترنتی شدن پیش میروند


بزرگترین شرکت های دنیا برپایه تجارت الکترونیک بنیان گذاری شده اند. واحد پول الکترونیک روز به روز جای واحد های پولی واقعی را میگیرد. شرکت های تولیدی ،روزنامه ها و مجله ها یکی بعد از دیگری به حالت الکترونیک تبدیل میشنوند، فروشگاه های زنجیره ای در آمریکا و اروپا شروع به دیجیتال شدن کرده اند.

همچنین شرکت هایی مانند رنو بجای اینکه هزینه های گزافی را بابت احداث فروشگاه در سراسر دنیا کنند. با یک فروشگاه آنلاین ، قطعات یدک خود را به سراسر تعمیرکاران مجاز خود در سراسر دنیا ارسال می کنند.

بنابراین اگر امروز برای فروشگاه آنلاین هزینه نکنید ، فردا باید چندین برابر برای رقابت با رقیبانی که امروز از شما ضعیف تر هستند هزینه کنید.

ارسال یک نظر برای این صفحه